2023 Honda CR-V ve EX için bu fiyatları artık bulamayacaksınız!

Bu ayın sonlarına doğru yeni 2023 Honda CR-V bayilere ulaşmış olacak. Turbo şarjlı modellerin ilk sevkiyatı 22 Eylül’de bayilerde olacakken hibrit modeller ise Ekim ayında gelecek. Ancak, yeni nesle sahip olmak isterseniz eski fiyatları bulamayabilirsiniz.

Her şeyden önce, 2023 model yılı için iki hibrit olmayan ve iki hibrit versiyon olarak dört donanım sunulacak. Eski crossover’ın LX ve Special Edition kaplamaları da kaldırıldı. Honda CR-V’nin taban fiyatı eski fiyattan 4.310 $ (78.610 ₺) daha fazla olacak.

EX, 18 inç jantlar, LED farlar, Apple CarPlay ve Android Auto özellikli yedi inç dokunmatik ekran, ısıtmalı ön koltuklar, birkaç dijital gösterge ekranı, çift bölgeli otomatik klima kontrolü ve elektrikli açılır tavana sahip.

EX-L, deri koltuklar, dokuz inç dokunmatik ekran, kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto, kablosuz şarj, sekiz hoparlör ve düşük hızlı fren kontrolü gibi özellikleri ekleyerek temel modelden daha fazlasını sunuyor. Tüm bu ayrıcalıklar ve önden çekiş için 33.760 dolar (615.809 ₺) ödeyeceksiniz.

Hem EX hem de EX-L, 190 beygir gücü ve 179 lb-ft tork üreten bir CVT şanzıman ile eşleştirilmiş 1.5 litrelik turbo şarjlı dört silindirden güç alacak. Bu, modellerin varsayılan olarak FWD ile gelmesi demek, ancak AWD, her iki trimde de ekstra 1.500 $ karşılığında alınabilir (27.348 ₺).

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.