Akşener Samsun’dan seslendi: ‘Korkulu düşü olacağız’

İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener, esnaf ziyareti için Samsun’un Atakum ilçesine geldi. Akşener, burada yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Şimdi bir şey yapmamız lazım. O dükkanlardaki herkes bilir ki müşteri veli nimettir. Seçmen zati veli nimet unutuldunuz. Ağabeyler ağalar mecbur kaldılar sizin kaygılarınız için adım atıyorlar. Hal A1 KYK bursları. Bu gençlerin kederlerine kulak vermek sıkıntı iş zira onlara tahlil üreteceksin. Yememiş içmemiş anne baba çocuğunu dershaneye göndermiş, çocuğu 92 puan almış atanamamış lakin 58 puanla atanmış. Bu kul hakkıdır.

Benim sizden istediğim şudur, bir siyasetçi denilen cenahı denetleyeceksiniz. Seçilip o dükkanların içine girmeyenler haddini bilecek, size hakaret edenler haddini bilecek, sizi nankörlükle, şükürsüzlükle suçlayanlar haddini bilecek. Yapmaya çalıştığımız budur, bunu başaracağız.

“ONLAR VURDUKÇA BEN GÜÇLENİYORUM”

Karadeniz’i geziyorum iki gündür, fındığı 74 lira açıklatmak istiyoruz. Çeltik yani pirinç 15 lira olmak durumunda. Onun için geziyoruz. Onun için sonları çok bozuldu, troller iki gündür bana vuruyor. Onlar vurdukça ben güçleniyorum. Bu yaz boyunca gençlerimiz, emeklilerimiz, çiftçilerimiz, EYT’lilerimiz, besicilerimiz, atanamayan öğretmenlerimiz, gübre atamayan çiftçimiz için, yan gelip yatanların 5 maaş 10 maaş alıp size küfredenlerin kaygılı düşü olacağız. Onun için rahat yok, rahatlarını bozmaya devam edeceğiz.

“GÖÇMENLERİN ÜLKELERİNE DÖNMESİ GEREKİR, BİZ DE BUNU BAŞARACAĞIZ”

Bütün kentlerimizde Sayın Erdoğan’ın Emevi mescidinde namaz kılmak üzere sav ortaya koydu namazı kılamadı, Esad kıldı. Kimine nazaran 6 milyon kimine nazaran 5,5 milyon birebir kentte, birebir ülkede doğmuş beşerler Türkiye’ye geldiler. Çok net bir şey söyleyeyim; Türkiye’nin demografisi değişir, onun Sayın Erdoğan tarafından şahsen getirilmiş göçmenlerin ülkelerine, devletlerine, topraklarına geri dönmesi gerekir, biz de bunu başaracağız.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.