Berna Gözbaşı: “Yabancılar çok beğendi”

Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Memduh Büyükkılıç, Yukatel Kayserispor’un Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’ndeki idmanını takip etti.Büyükkılıç, 5 kadronun Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde olmasının, yatırımın gerçek olduğunun göstergesi kabul edileceğini belirtti.

“6 ALANIMIZIN İMALİ DEVAM EDİYOR”

Büyükkılıç, kayak merkezinde hizmeti yaz aylarına yayan yaklaşımın kendilerini motive ettiğini ve keyiflendiklerini anlatarak, “Gerek kapalı tesislerimiz gerekse ilave 6 alanımızın imali devam ediyor. İnşallah burası yurt dışına kaynaklarımızın aktarılmasını engellemiş olacak. Güzel uğurlu olsun. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Kayserispor’umuzun da idmanını izledik. Kendilerine, bedelli hocamıza, liderimize ayrıyeten muvaffakiyetler diliyoruz.” sözlerini kullandı.

“YABANCILAR DA ÇOK BEĞENİYOR”

Kayserispor Kulübü Lideri Berna Gözbaşı da Kayseri’de bu türlü hoş bir tesis olmasının kendilerini gururlandırdığını bildirdi.

Alanlar büyüdükçe ve kapasite arttıkça dünyanın tercih edilen kamp merkezi olacağı görüşünün ağır bastığını aktaran Gözbaşı, “Yabancı kadrolarla da görüşüyorum. Her görenin fikri bu tarafta. İnşallah yararlı, verimli bir kamp olur. Kadromuza da bu kampta ve dönemde muvaffakiyetler diliyorum.” değerlendirmesini yaptı.

“1-2 SENE İÇİNDE TÜRKİYE’NİN MERKEZİ OLUR”

Teknik yönetici Çağdaş Atan ise merkezi çok beğendiklerini belirterek, “Erciyes’te hoş bir oluşum var. Aşağıdaki kompleks de en kısa vakitte biterse 1-2 sene içinde buranın yazın Türkiye’nin kamp merkezi olacağını, çok önemli kadroların geleceğini düşünüyorum. O yüzden Kayseri beşerinin buraya sahip çıkması, burayı ziyaret etmesi gerekiyor. Yatırımlarından ötürü belediye liderimize çok teşekkür ediyorum. Onu burada görmek her vakit hoş.” tabirlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.