Dilara Şahin’den yeni haber var!

Dilara 1 yıl sonra birinci kere yaptığı toplumsal medya paylaşımıyla Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye’ye teşekkür etmişti. Dilara’nın babası Oğuz Şahin yaptığı yeni açıklamada kızının sıhhat durumuyla ilgili son durumu aktardı ve hoş haberleri verdi.

Hollanda’da hekimler tarafından hayat fişinin çekilmesi istenen ve adeta vefata terk edilen Dilara Şahin, Lider Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla ambulans uçakla Türkiye’ye getirilmişti.

ADIM ADIM HAYATA TUTUNUYOR

Dilara Şahin, Türkiye’de Siyami Ersek ve Marmara Üniversitesi hastanelerinde yapılan tedavilerin akabinde adım adım hayata dönüyor.

BAŞKAN ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR MESAJI

Şahin’den hoş haberler gelmeye devam ediyor. Dilara Şahin, gözlerini açtı, yürüyebiliyor, konuşabiliyor. Son olarak uygunlaşan Dilara’nın toplumsal medya adresinden sürpriz bir paylaşım geldi. Dilara, Lider Erdoğan’a ve Türkiye’ye teşekkür bildirisi yayınladı.

BABA OĞUZ ŞAHİN SON DURUMUNU AÇIKLADI

Dilara’nın babası Oğuz Şahin, kızının sıhhat durumuyla ilgili konuştu. Şahin şunları söyledi: Şu anki durumu çok düzgün. Kurumaya terk edilmiş bir fidandı. Şükürler olsun o fidan tutmaya başladı. Artık çiçek açmasını bekiyoruz. O günleri de inşallah göreceğiz. Evvel Siyami Ersek akabinde Marmara Üniversitesi’nde inanılmaz bir emek harcandı.” dedi.

KAYNAK: AHABER

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.