Gözaltına alınan Galip Öztürk’ün eşi Kristina konuştu: Çok zorlanıyorum

Geçen haftalarda Gürcistan’ın Batum kentinde gözaltına alınan Metro Şirketler Kümesi’nin sahibi iş adamı Galip Öztürk’ün eşi Kristina konuştu. Taşıyıcı anneler aracılığıyla 22 çocuğu olan Kristina Öztürk, “Çok zorlanıyorum” dedi.

Gürcistan’ın Batum kentinde düzenlenen operasyon ile gözaltına alınan ve 2 ay tutuklu yargılanmasına karar verilen Metro Turizm’in sahibi Galip Öztürk’ün eşi Kristina Öztürk toplumsal medyadan açıklamalarda bulundu.

Kristina Öztürk toplumsal medyadan açıklamalarda bulundu.

İngiliz medyasında da yer alan haberlerde, “105 çocuk isteyen milyoner anne, eşinin tutuklanmasından sonra 22 bebeğe tek başına bakmak zorunda kaldı” başlığı kullanılırken, çiftin taşıyıcı annelik aracılığıyla 22 çocuğu olduğu da belirtildi.

Kristina Öztürk toplumsal medyadan sık sık paylaşımlarda bulunuyordu.

Daha evvel 105 çocuk istediğini söyleyen Kristina Öztürk, eşinin gözaltına alınmasından sonra çok yalnız hissettiğini ve geleceğinde bir belirsizlik olduğunu söyledi. İngiliz Daily Star gazetesi Kristina’nın evvelden bir striptizci olduğunu yazarken 24 yaşındaki Kristina Öztürk’ün çocuklarının fotoğraflarını sık sık toplumsal medyadan paylaştığını aktardı.

İngiliz medyası Kristina Öztürk’ün açıklamalarına geniş yer ayırdı.

Kristina Öztürk, Instagram üzerinden yaşadıklarını da aktardı. Öztürk, “Yanımda bana çok yakın olan çok sayıda insan olsa bile yalnızlık peşimi bırakmıyor. Eşimin her vakit meskende olmasına alışmıştım. Son yıllarda Galip konuttan çalışıyordu ve daima vakit geçiriyorduk” dedi.

Öztürk, “Şu an benim için her zamankinden daha sıkıntı. Sessizliğe katlanamıyorum, yokluğuna katlanamıyorum. Uyuyamıyorum ve yalnız uyanıyorum” dedi.

Çift 2021 yılında bir yılda 20 bebeğe sahip olmak için taşıyıcı anneliğe 138 bin pound (yaklaşık 2.9 milyon TL) harcadığını açıklamıştı. Çift ayrıyeten 7/24 çalışan 16 bakıcı için de yılda 67.700 pound (yaklaşık 1.4 milyon TL) harcadığını da duyurmuştu.

Rus vatandaşı olan Kristina, Gürcistan’da Galip Öztürk ile tanışmıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.