Seda Sayan ile Çağlar Ökten’den tatil paylaşımı

Yaklaşık dört ay önce Beşiktaş’ta lüks bir otelde Çağlar Ökten ile dünyaevine giren Seda Sayan, nikah sonrası eşi ve yakın arkadaşlarıyla Amsterdam tatiline çıkmıştı. Ünlü çift, balayı için de Paris’i tercih etmişti.

Özel hayatıyla olduğu kadar yaptırdığı estetiklerle de gündemden düşmeyen Seda Sayan, yeniden ameliyat masasına yatmıştı. Eşi Çağlar Ökten’in de kendisine eşlik ettiği Sayan, o anlarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Çağlar Ökten saç ektirirken, Seda Sayan silikonlarını yeniletmişti. Seda Sayan’ın paylaşımına binlerce yorum yağmıştı.

ÖKTEN’İN AİLESİYLE BULUŞTU

Sayan, geçtiğimiz haftalarda da düğünlerine katılamayan kayınvalidesi ve kayınpederiyle buluşmuştu. Mersin’e giden Sayan, Çağlar Ökten’in oğlu Artur’la da tanıştı. Sayan, ziyaretten çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Seda Sayan, kayınvalidesi Hicran Ökten ile fotoğrafını da ‘Canım Hico’m’ notuyla Instagram hesabından paylaşmıştı.

DUDAK DUDAĞA POZ

Geçtiğimiz haftalarda eşiyle Hollanda’ya giden Seda Sayan, romantik pozlarla adından söz ettirmişti. Ünlü ismin, ‘Sevgilimmm’ notuyla paylaştığı dudak dudağa poz, yorum yağmuruna tutulmuştu.

YİNE ESTETİK YAPTIRDI

Sosyal medyayı sık kullanan ünlü şarkıcı Seda Sayan ise, tatilden döner dönmez soluğu estetik merkezinde aldı. Seda Sayan, bu defa yanak, çene, dudak ve boynuna gençleştirici işlemler yaptırdı. Yaptırdığı işlemleri saklamayan ünlü isim, bu anları sosyal medya hesabından da paylaşmayı ihmal etmedi.

OPERASYON SONRASI TATİLDE

Operasyon sonrası eşi Çağlar Ökten ile tatile çıkan Seda Sayan, deniz kenarında verdiği pozları takipçileriyle paylaştı. Eşiyle pozunu “Sevgilim” diyerek yayınlayan ünlü şarkıcı, Ökten’in kendisini çektiği kareye de “Sevgilimin gözünden” notunu düştü. Ünlü çiftin aşk pozlarına binlerce beğeni ve yorum yağdı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.