Sosyal medya hesabından paylaşım yapan bir genç, evine götürdüğü Tepebaşı Belediyesi’ne ait bankın fotoğrafını çekerek sosyal medya hesabından paylaştı. O genç paylaşımına “Beraber oturduk diye bankı çaldım. Ben mi sevmedim?” notunu düştü. Sözleri sosyal medyada gündem yaratırken, birçok beğeni ve yorum yapıldı. Kısa sürede 2 bin beğeniye ulaştı. O paylaşımı gören Tepebaşı Belediyesi de yorum yaptı. Belediyenin “Aşka ve aşk acısına saygımız sonsuz da olsa lütfen bankı aldığınız yere bırakınız” yazarak alıntıladığı o paylaşım 3.5 milyon kişiye erişti.
Related Posts
Thiago Silva’nın yeni takımı belli oluyor!
Chelsea’den ayrılacağını açıklayan Thiago Silva’nın, eski takımı Fluminense’ye geri döneceği belirtildi.
Kafes-32 operasyonları: 11 gözaltı… Bir örgüt çökertildi
İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Halkımızın huzurunu kaçıranlara, organize suç örgütlerine göz açtırmayacağız. Hangi büyüklükte olursa olsun organize suç örgütlerini çökertip adalete teslim edeceğiz” dedi.
Beton mikseri telefon direklerine çarptı, direkler devrildi
Beşiktaş’ta bir beton mikseri, sokağa girerken telefon hatları direğine çarptı. Çarpmanın etkisiyle iki telefon direği devrilirken bir aydınlatma direği de yan yattı. Olay anı güvenlik kamerasına yansıdı. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, telefon ve belediye ekipleri sevk edildi.