Google Pixel 7a, yakın zamanda yeni renk seçeneğine kavuşacak

Google, Pixel 7a modelini bu yıl Mayıs ayında küresel pazarlarda ve Hindistan’da piyasaya sürdü. Cihaz, Kar, Deniz ve Kömür renk seçenekleriyle sunuldu. Fakat ABD pazarında, bu orta segment telefon aynı zamanda Mercan rengi seçeneğiyle de mevcut. Şimdi, Pixel 7a’nın Hindistan’da Mercan rengi seçeneğiyle de satışa sunulacağı anlaşılıyor. Bu, ilgilenen müşterilere daha fazla renk seçeneği sunacak.

Pixel 7a’nın Mercan renk seçeneği Flipkart’ta listelendi. Üzerinde ‘Yakında’ etiketi bulunuyor, bu nedenle bu varyantın tam olarak ne zaman satışa sunulacağı şu an için bilinmiyor. Cihazın, 8 Ekim’de başlayacak olan festival sezonu satışında mevcut olabileceği olasıdır.

Google Pixel 7a, yakın zamanda yeni renk seçeneğine kavuşacak

Mercan renkli Pixel 7a, şeftali renkli bir arka panele ve yan çerçeveye sahip. Diğer renk seçenekleriyle aynı fiyat etiketine sahip, yani 43.999 Rs (530 dolar). Google’ın bu seçeneği resmen duyurmadığını belirtmek önemlidir.

Temel özelliklere gelirsek, Pixel 7a’nın entegre parmak izi tarayıcılı 6.1 inç OLED bir ekranı bulunmaktadır. FHD+ çözünürlüğe, 90Hz tazeleme hızına ve HDR desteğine sahip. Arka paneldeki kamera köprüsünde OIS destekli 64MP ana sensör ve 13MP ultra geniş açılı lens yer alıyor. Cihazda aynı zamanda 13MP’lik bir selfie kamerası var. Pixel 7a, 8GB RAM ve 128GB depolama ile birlikte Tensor G2 yonga seti tarafından desteklenmektedir. 4.385mAh batarya kapasitesiyle gelir ve 18W kablolu şarjı destekler. Kutusundan Android 13 işletim sistemiyle birlikte çıkar ve 5 yıl boyunca güvenlik güncellemeleri garantisi vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx