Kızılcık Şerbeti’nde ‘muhafazakar aşk’ yaşanacak

Sina Koloğlu, Kızılcık Şerbeti’nde yeni bir aşk doğacağını yazdı. Dizinin yan rollü olan Nursema karakterinin yeni bir karaktere aşık olacağını yazdı. Bu yeni Erdoğan karakterini canlandıracak oyuncu ise Kayra Şenocak olacak. Koloğlu, Erdoğan karakterinin entel, zengin ve muhafazakar bir karakteri canlandıracağını yazdı.

Nursema ve Umut karakterinin dizide evliliklerinin son bulacağını belirten gazeteci Sina Koloğlu paylaşımında şunları yazdı:

“Bu sezonun da flaş dizisi olmaya aday Kızılcık Şerbeti’nde yeni bir aşk doğacak gibi. Bu durum bakalım izleyici nezninde nasıl bir karşılık bulacak. Nursema’nın hayatına hem zengin, hem entel, hem de muhafazakar, Erdoğan (Kayra Şenocak) giriyor. O bütün sezon bizleri bağlayan ve büyük emekler sonucu evliliğe giden Umut – Nursema birlikteliği bitecek mi? Dedim ya izleyici yeni sezonda şahit oldukları karşısında hop oturup, hop kalkacak gibi. Bu arada Alev eski aşkı Rüzgar (Yiğit Kirazcı) ile karşılaşsa da kalbinden ‘Apo’yu atması mümkün olmayacak. Abdullah Bey ile Alev yeni sezonda sürpriz yapabilir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx