Ünlü şarkıcı yine boşanıyor: Yollarını ayırdığı eşinden ağır sözler: İstediğimi vermezsen konuşurum, utanırsın! 

İDDİALAR, TEHDİTLER ARKA ARKAYA
Üstelik görünüşe göre Spears ise Asghari’nin boşanması öyle sessiz sedasız olmayacak. Çünkü ortada birçok iddia ve hatta tehditler bile dolaşıyor.

İnternetteki TMZ adlı sitenin haberine göre Spears ile Asghari evliliği artık sona geldi. İleri sürülenlere göre de boşanma davasını açan Sam Asghari.

Çifte yakın kaynakların ortaya attığı söylentilere göre Asghari, Spears’ın kendisini aldattığı yolundaki söylentiler üzerine bu kararı aldı. 29 yaşındaki Asghari’nin, Spears ile birlikte yaşadığı evden ayrıldığı da çiftin cephesinden gelen haberler arasında.

Brithey Spears ile Sam Asghari, 2016 yılında bir klibin setinde tanışmıştı. Ünlü şarkıcının Slumber Party adlı şarkısına çekilen klipte rol alan Asghari ile Spears arasında bir aşk doğmuştu.

Çift, geçen yılın haziran ayında da hayatlarını resmen birleştirdi. Fakat son gelişmelere bakılırsa bu evlilik uzun ömürlü olmadı ve ayrılık kararı çıktı.

EVLİLİKLERİNDE SORUNLAR OLDUĞU KONUŞULUYORDU
Aslına bakılırsa Spears ile Asghari’nin evliliklerinde bazı sorunlar yaşadığı bu yılın mart ayından bu yana konuşuluyordu. Fakat o dönemde Asghari’nin sözcüsü bu iddiaları yalanlayarak konuyu kapattı. 

Yine de çift ile ilgili söylentiler durmak bilmedi. Her ikisi de evliliklerinin sembolü olan alyanslarını çıkardılar. Asghari’nin sözcüsü yine o dönemde evlilik yüzüklerinin takılmamasının boşanma anlamına gelmediğini savundu. 

Artık söylentilerin gerçek olduğu ve Britney Spears ile Sam Asghari’nin boşanacağı doğrulanmış durumda. Ama bunun yanı sıra bazı iddialar da dolaşıyor ortalıkta. Bunlara göre çiftin boşanması öyle sessiz sedasız bir şekilde gerçekleşmeyecek.
 
Bu iddialardan biri de Spears’ın Sam Asghari’yi aldattığı. Hatta ABD magazin basınında yer alan haberlere göre Asghari, Spears’a bir tür tehdit de savurdu. Zaten bu ayrılığın en çok konuşulan ayrıntısı da şimdilik bu.

ANLAŞMADA BELİRTİLENDEN DAHA FAZLA KAZANIM İSTİYOR
İleri sürülenlere göre Sam Asghari ile Britney Spears, hayatlarını birleştirmeden önce bir evlilik anlaşması imzaladılar. Fakat şu aşamada Asghari, ayrılmak üzere olduğu eşinden o anlaşmada taahhüt edilenden daha fazla maddi kazanım istiyor.

Hatta eğer istediklerini vermezse Spears hakkında inanılmayacak kadar utanç verici bazı gerçekleri kamuoyuna anlatmakla tehdit ediyor.

Özetlemek gerekirse Sam Asghari, Spears’e ‘eğer istediklerimi vermezsen konuşurum’ mesajı veriyor. 

Bu arada Asghari’nin ne kadar para ya da maddi kazanım istediği belli değil. Onun bu ‘konuşurum’ sözlerine karşılık Spears’a yakın kaynaklar ise “Böyle bir şey asla olmayacak. Asghari, şantaj yapıyor” görüşünü savundu. 

Spears’a yakın kaynaklara göre şarkıcının evlenmeden önce kazandığı para, evlilik anlaşmasıyla güvence altına alınmış durumda. Dolayısıyla Spears’ın servetinin bu bölümünden Asghari’ye pay vermesi mümkün görünmüyor. 

Bu arada Spears, boşanma haberlerinin duyulmasından sonra tuhaf bir adım attı. Kumsalda at binerken göründüğü bir fotoğrafını Instagram sayfasında paylaşan şarkıcı, yakında yeni bir at satın almayı planladığını belirtti.

İLK EVLİLİĞİ DAHA KISA SÜRMÜŞTÜ: ESKİ EŞİ DÜĞÜNÜ BASTI
Bütün bu olaylara bakılırsa yıllar boyunca hep çalkantılı bir hayat sürdüren 41 yaşındaki Spears, huzuru bir türlü bulamadı. Bu arada bazı hatırlatmalar yapalım. Asghari ile yaptığı ve 14 ay süren bu evlilik, Spears’ın en kısa evliliği değil.

Şarkıcı, ilk evliliğini 2004 yılında Jason Allen Alexander ile yapmıştı. Bu gençlik evliliği,sadece 12 saat sürmüştü. Ama o ‘defter’ orada kapanmadı. Spears geçen yıl Asghari ile evlenirken Alexander da düğünü bastı ve olay yerine giden polis onu gözaltına aldı. 

Spears ile Asghari, ünlü şarkıcının California’daki evinde düğün yaptı. O sırada Spears’ın ilk eşi Alexander da oraya gidip içeriye girmek istedi. O anları da sosyal medya sayfasından canlı olarak paylaştı.

Fakat Alexander’ın düğüne girmesine izin verilmedi. Bunun üzerine Alexander “O benim eşim, tek eşim” diye bağırdı. Sonunda Jason Alexander olay yerine ulaşan güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirildi. 

Spears’ın ilk eşi Jason Allen Alexander ile evliliği sadece saatler sürdü. 

İKİNCİ EŞİNDEN DE OLAYLI BİR ŞEKİLDE BOŞANDI
Britney Spears daha sonra ise dansçılarından biri olan Kevin Federline ile evlendi. 2004 ile 2007 arasında devam eden bu evlilikten iki tane erkek çocukları dünyaya geldi çiftin.

Spears’ın bu ikinci evliliği de olaylı bir şekilde sona erdi. İki oğlunun velayetini kendisine vermemekte direnen Federline’a kızan Spears, bir gece vakti kazınmış saçları ve elinde şemsiyesiyle yakınında park etmiş olan arabalara saldırdığı görüntüler bu boşanmanın simgesi olarak hafızalara kazındı. 

Britney Spears, son olarak babasına verilen vesayet kararını iptal ettirmek için yıllarca çabaladı. Sonunda amacına ulaştı. Kendi deyimiyle özgürlüğüne kavuştu. 

HER ŞEY NE GÜZEL BAŞLAMIŞTI
Aslına bakılırsa bugün boşanma aşamasına geldiği Sam Asghari ile ilişkisi gayet mutlu bir şekilde başlamıştı Britney Spears’ın.

Ruhsal sorunları nedeniyle tedaviye alındığında yanında Asghari vardı. O zor günlerinde ünlü şarkıcıyı hiç yalnız bırakmadı Asghari. Sonra da nişan ve evlilik geldi.
 
Spears ile Asghari, 2016 yılında ünlü şarkıcının Slumber Party adlı şarkısının klip çekimlerinde tanıştı. Asghari, Spears’ın romantik ilişki içinde bulunduğu genci canlandırıyordu.

Asghari, 2018’de Men’ Health dergisine verdiği röportajda “Bütün zamanların en büyük sanatçılarından biriyle tanışacağım için çok heyecanlıydım” diyerek karşı karşıya geldikleri ilk dönemde hissettiklerini anlatmıştı.

Klip setinde tanıştıktan sonra Spears ile Asghari, birbirlerine telefon numaralarını verdiler ve görüşmeye başladılar. Sonra da aralarında romantik bir ilişki başladı. İlk buluşmalarında bir suşi restoranına gittiklerini de Asghari, yine bir röportajında söylemişti.

?

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx